admin Kvě 4, 2016 0 Comments Posted in: Důvody pro každého

Pro sportovce je hlavním parametrem VÝKON. Co je však neméně důležité, kdy bude schopen podat maximální výkon znovu. Proto sportovec nutně potřebuje kvalitní a rychlou REGENERACI. Co je dále důležité, aby produkty byly v pořádku z hlediska DOPINGové kontroly a aby podporovaly dobré ZDRAVÍ sportovce. Vše je samozřejmě na čistě přírodní bázi.

Úžasné je, že produkty SevenPoint2 dokáží nabídnout toto vše, navíc urychlí a zkvalitní REKONVALESCENCI po zranění, či lékařském zákroku apod.

VÝKON – Zjednodušeně se dá říci, tím, že produkty udržují organismus zásaditý, tím je zlikvidován potenciál mnoha zdravotních problémů, tělo pak nemusí řešit tyto problémy a uvolní energii k výkonu. Zkušenosti profi basketbalisty a cyklistů – podívejte se.

 

REGENERACE – Molekulární vodík eliminuje obsah kyseliny mléčné, která se do svalu vyplavuje při zátěži a je příčinou bolestivosti u překyseleného svalstva. Byla zaznamenána rychlejší regenerace svalové tkáně u sportovců po zátěži. A opět zásadité prostředí umožňuje rychlejší regeneraci bez místních zánětů.

 

REKONVALESCENCE – je neoddiskutovatelné že pokud je organismus zásaditější a tudíž např. nevznikají záněty, dochází k rychlejší rekonvalescenci pro úrazech, operačních zákrocích, plastických operacích, chemoterapii, transplantacích apod. – zde pourazová studie

 

ZDRAVÍ – Zakyselené tělo je zdrojem zánětů a dalších zdravotních problémů. Proto když organismus odkyselíte, přispějete výrazným způsobem ke svému zdraví. Podle posledních vědeckých studií může mít molekulární vodík pozitivní vliv např. u diabetes, zánětů (slinivka, jater, střev, kloubů…), autoimunitní choroby (alergie, RS), metabolický syndrom, obezita, krevní tlak, ischemická choroba srdeční, infarkt, mozková mrtvice, ateroskleróza, Parkinsonova a Alzheimerova choroba, nespavost, glaukom, nedoslýchavost, překyselení organismu, onkologická onemocnění, ochrana ledvin – záněty po transplantaci a při chemoterapii

 

Test z dopingové laboratoře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X