Merch, který musí vlastnit každý fanoušek OKTAGONu. Vyprdněte se pro jednou na všechna ta fancy praktická trička (pozor, to neznamená, že je nemáme v perfekt kvalitě) a dámské legíny, v kterých budete pózovat na Instagramu a kupte si to, po čem skutečně toužíte. Měkoučkého, originálního a nepostradatelného GOGI plyšáka.

GOGI plyšák do letadla i do postele

Plyšák, to je většinou věc pro děcka. Upatlaný a milovaný. Hlavní pravidlo dětského světa zní, nezapomenout ho ve školce a nikdy ho neprat. O čem se už nemluví, jsou plyšáci pro dospělé. I my se chceme tulit, mít svého parťáka na cesty do kufru a strachovat se o něho, když ho hodíme do pračky (ruku na srdce, občas se to musí). Kdo by se měl stát takovým hrdinou? GOGI plyšák, pravý a nefalšovaný OKTAGON merch.

Odsuňte na chvíli své mužské srdce (a vy ženy své srdce Xeny) a udělejte radost tomu malému dítěti v sobě, které touží usínat v objetí. Navíc, je tu i deskovka!

OKTAGON hra pro všechny MMA borce a princezny

Čekali jsme na ni celé čtyři roky! OKTAGON hra je konečně v prodeji. Autentická, originální. Až se s ní budete chlubit přátelům, dejte pozor, ať vám ji neseberou. Objednejte jim rovnou také a tu svou střezte jako oko v hlavě.

Cílem OKTAGON hry je stát se šampionem OKTAGONu. V roli postavy se budete muset starat o své zdraví, kondici a popularitu. V rámci hry zažijete svalovici, nebudete splňovat váhu pro nadcházející zápas nebo onemocníte. Vše se musí vyřešit a to rychle, dokud nepostoupíte do klece, kde na vás čeká soupeř, bažící po vítězství stejně jako vy sami.

OKTAGON na tribuně, MMA na vlastní oči

Deskovku už jste si zahráli. Na které zápasy se můžete těšit v reálné kleci během letošního roku? Momentálně je před námi pět jedinečných MMA SHOW. Už teď vám můžeme prozradit, že tím to letos neskončí. Fanoušky toho čeká mnohem víc.

OKTAGON 54: TIPSPORT GAMECHANGER 2 (2.3. 2024) – v březnu se vrátí OKTAGON do Ostravar Arény. Diváky čeká titulová bitva krále OKTAGONu Patrika Kincla s aktuálním šampionem Wawrzyniakem. Mezi další taháky patří Ronald Paradeiser, Attila Korkmaz a Vlado Lengál. Celé obsazení najdete na webu OKTAGONMMA.com.

OKTAGON 55 (23.3. 2024) – v období března ještě chvíli zůstaneme. Na jaro je naplánovaná MMA SHOW ve Stuttgartu. V kleci se proti sobě postaví Christian „The Kelt“ Jungwirth a „Ironside“ Poppeck, legenda polotěžké váhy Německa. O nic menšími hvězdami jsou Jeremy „Grizzly“ Kimball, KERTÉSZ a STOLZE. Už máte lístky? Neotálejte, mizí rychlostí úderu.

OKTAGON 56 (20.4. 2024) – duben bude patřit Birminghamu. SHOW ovládne Shem Rock a šampion OKTAGON Challenge George STAINES, který touží navázat na svůj debut v SHOW OKTAGON 48. Bude to velkolepý večer. Víte už, na koho si vsadíte?

OKTAGON 57: ECKERLIN VS. BROŽ (4.5. 2024) – v květnu ve Festhalle. Fanouškům se předvede šampion střední a welterové váhy několika organizací, „Frankfurtský král“ Christian Eckerlin. Proti němu se postaví Miroslav „Inkvizitor“ Brož. Komu fandíte?

OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 (8.6. 2024) – červen bude věnován fotbalovém stadionu v pražském Edenu a bitvě dvou domácích es. Představí se zde Karlos “Terminátor” Vémola a Attila “Pumukli” Végh. Který z nich zvítězí? Nezapomeňte si vsadit.

Nestíháte některý turnaj osobně? Kupte si PPV v rámci OKTAGON.TV. Přímý přenos, ke kterému se navíc můžete později vrátit. Jeho výhodou je, že se nevyprodá a lze ho koupit i v den, kdy se odehraje konkrétní MMA SHOW.