Sháníte potravinářské nebo gastro obaly, obaly průmyslové, dárkové, vratné nebo EKO a BIO? Pak si prohlédněte nabídku webu https://www.jarico.cz. Firma Jarico působí na trhu velmi dlouhou dobu. Díky tomu má bohaté zkušenosti, které se odrážejí v nabídce jejích produktů. Od samého počátku svého působení se zaměřovala na maloobchod a velkoobchod nabízející obalový materiál pro široké spektrum zákazníků. Časem svoji nabídku ještě rozšířila o sortiment zaměřující se na čistící a hygienické potřeby. Objednat si zde však můžete také pokladní kotoučky.

Nabídka obalů

Potravinářské a gastro obaly využijí prodejny potravin, restaurace nebo rychlá občerstvení. Průmyslové obaly firma dodává především zákazníkům zaměřujícím se na sektor automotive. Tento druh představuje celkem širokou nabídku. Co se EKO a BIO obalů týká, tady si můžete objednat papírové sáčky, tašky a pytle, papírové obaly nebo nádobí, BIO a EKO nádobí a příbory nebo BIO kelímky. Vratné obaly představují především vratné kelímky a příslušenství k nim potřebné.

Pokladní kotoučky

Jsou určené pro pokladny a terminály. Jsou kvalitní, odolné a spolehlivé a zajistí vám bezproblémový tisk z vašich pokladen či terminálů. Vybírat můžete z několika různých typů a různých rozměrů tak, aby byly kompatibilní s vaší tiskárnou. Pořídit si můžete nejen standardní papírové pokladní kotoučky v několika velikostech. Specialitu nabídky představují TERMO kotoučky, které se vyrábějí ze zdraví nezávadného a zároveň recyklovatelného TERMO papíru. Ten neobsahuje škodlivé látky Bisphenol A. Kotoučky nabízejí prodlouženou garanci čitelnosti záznamu na 10 let. V nabídce naleznete také bezdutinkové TERMO kotoučky. Zde je návin papíru daleko větší. Veškeré kotoučky z nabídky využijete pro každodenní provoz obchodu, restaurace, ale i pro kulturní a společenské akce.