Říká se, že život bez cigaret je lepší a zdravější, ale každý kuřák ví, jak je příjemné si zapálit. Můžete si užívat nikotinové opojení i nadále a to i bez nutnosti chodit kouřit ven, obtěžovat ostatní kouřem a ničit si plíce dehtem. Stačí vyměnit běžné cigarety za elektronické. Ecigarety jsou tu s námi už mnoho let, ale ne každého oslovily. Velkou změnou je ale příchod jednorázových elektrických cigaret, které mohou oslovit velké množství kuřáků, kteří se doposud vapování bránili.

Jaké mají jednorázové ecigarety výhody?

Mnoho lidí odrazovaly elektronické cigarety tím, že jsou drahé, vyžadují pravidelnou péči, nabíjení a také pravidelné nakupování náplní. U jednorázových ecigaret je to ale jiné, jsou velmi levné, nemusíte se o ně starat a ani je nabíjet. Jsou vždy předem nabité i naplněné. Obzvláště populární je elektronická cigareta hqd. Jen si představte, jen si jí koupíte a můžete ji ihned používat. Při potahování ani nemusíte mačkat žádné tlačítko, žhaví se automaticky. Při vapování vám dopřeje hustý dým, takže budete mít pocit, jako když kouříte běžnou cigaretu. V porovnání s běžnými cigaretami vám za menší peníze nabídne více potáhnutí, takže ušetříte i nemalé peníze.

Jednorázové ecigarety hqd mají stylový vzhled, snadno se vejdou do kapsy a nabízí se vám hned v několika provedeních, které se liší obsahem nikotinu nebo počtem potáhnutí:

  • Jednorázová e-cigareta hqd cuvie s vydrží až 300 potahů. Obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • Jednorázová e-cigareta hqd wave s ydrží až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • Jednorázová e-cigareta hqd super pro s vydrží až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

Všechny tyto varianty jsou vám k dispozici v různých příchutích. Pokud nedáte dopustit na tabák, nabízí se vám klasická tabáková příchuť. Můžete si užívat ale také širokou nabídku nejrůznějších ovocných příchutích, které si zajisté zamilujete. Pokud vás jednorázové ecigarety zaujaly, můžete si je koupit ve výdejních automatech po celé ČR nebo si je objednat na webu HQD.cz.