Společnost ALFA CONTAINER Rent nabízí k pronájmu obytné, sanitární a skladové kontejnery a sestavy připravené na míru podle vašich přání a potřeb. Kontejnery z její nabídky jsou připravené k okamžitému používání. Jsou vybavené vším potřebným a mohou sloužit jako samostatné obytné či sanitární jednotky. Lze je vzájemně propojovat pomocí venkovních propojovacích kabelů a díky tomu vám vzniknou sestavy dokonce i dvoupodlažních objektů. Tuto výstavbu umožňuje jejich pevná a odolná konstrukce. Zajistit můžete pronájem kontejnerů ze široké nabídky více než 900 kusů.

Výhody pronájmu kontejnerů

Společnost nabízí pomoc, snaží se pro vás najít nejvhodnější řešení vašich prostorových potřeb. Kontejnery si můžete objednat na jakékoli místo u nás nebo na Slovensko. Mohou sloužit pro skladování nebo pro dočasné obytné či sanitární zázemí. Jsou vhodnou volbou pro mobilní vrátnice, šatny, kanceláře či zázemí pro sezónní kavárnu nebo bistro. Jsou ekonomicky dostupné, variabilní a flexibilní, výstvba z nich je velmi rychlá. Vybrat si můžete různé typy i velikosti. Ve většině případů splňují kontejnery standardní bezpečnostní a hygienické normy a není problém je vybavit vším potřebným.

Další nabídka společnosti

Kromě kontejnerů nabízí společnost pronájem mobilních toalet a mobilního oplocení. Mobilní toalety poskytují velmi rychlé dočasné řešení k vytvoření sociálního zázemí. Lze je umístit téměř kdekoli a jsou vhodné jak pro akce veřejného, tak i soukromého charakteru. Sjednat si můžete pronájem krátkodobý, ale i na delší dobu. Nemusíte se starat o servis, ten nabízí společnost a to včetně pravidelné údržby a desinfekce.

Další službou je pronájem oplocení. Mobilní oplocení zajišťuje ochranu proti vniknutí nežádoucích osob do vymezeného prostoru. Také pomáhá usměrňovat pohyb osob ve vymezeném prostoru. K tomu slouží nízké oplocení, díky kterému snadno vytvoříte potřebné uličky. Oplocení se skládá z jednoduchého systému panelů, příslušenství a branky a díky tomu je jeho montáž i demontáž velmi snadná.